Niezapomniane wakacje

Odpoczynek przede wszystkim

Odpoczynek w kamperze, jedź tam gdzie oczy poniosą – bez zbędnego planowania i stresu. Kiedy każdy z nas obawia się o to aby nie zarazić się Covid-19 najbezpieczniejszą metodą odpoczynku wakacyjnego jest kamper. Dzięki niemu nie masz potrzeby spotykać się w restauracjach z innymi ludźmi. Nie przebywasz  w miejscach, do których przychodzą setki lub nawet tysiące ludzi dziennie. Nie musisz korzystać z toalet publicznych, wszytko co niezbędne posiadasz przy sobie, w Twoim kamperze.

Chorwacja, Austria, Włochy, Węgry, Bułgaria, czy choćby Polska. Nie musisz dojeżdżać na wyznaczoną godzinę, nie musisz jeść tego co podadzą, nie musisz zostawać w jednym miejscu. NIC NIE MUSISZ ! Jesteś panem swojego losu. Jest tyle pięknych miejsc do odwiedzenia a w przystępnej cenie nie uda Ci się ich zobaczyć. Jedyną metodą realizacji tych planów to  usiąść za kierownicą campera. Odpoczynek w kamperze nawet w dobie pandemii może się ziścić, od ciebie zależy czy dzisiaj czy za kilka lat. Podróż kamperem to tylko kwestia czasu, nie odkładaj tego na starość. 

Kamperem na wakacje podczas pandemii Covid-19

Podczas wyjazdu możesz zwiedzić tyle miejsc, ile tylko zapragniesz. Codziennie możesz być gdzie indziej, możesz zobaczyć nowe atrakcje turystyczne, każdego dnia będziesz pod wielkim wrażeniem. Nie musisz drogo płacić za noclegi  w hotelach czy pensjonatach, nie musisz męczyć się z ich rezerwacją, wsiadasz i jedziesz dokąd tylko chcesz. Dzięki takiej formie wypoczynku jesteś bezpieczny i nie zarazisz się wirusem jeśli będziesz przestrzegał podstawowych zasad higieny. Po powrocie z takich wakacji, nie będziesz stresował się i zastanawiał czy przypadkiem w którejś z toalet nie zaraziłem się Covid podczas załatwiania podstawowych potrzeb. Namawiamy do zapoznania się z naszym cennikiem. Gwarantujemy wspaniałe wspomnienia w połączeniu z małą adrenaliną oraz zapierającymi dech w piersiach widokami.

Wynajmij kampera bez stresu związanego z Covid-19

Jeśli chcesz wynająć kampera na wakacje i faktycznie odpocząć podczas wyjazdu, musisz zarezerwować kamper już na początku roku. Nasz camper jest 7 osobowy, jeden z nielicznych tego typu pojazdów w całej Polsce. Część z  tego typu Kamperów pozwala tylko na spanie dla 7 osób, jednak podróżować może już tylko 6. Naszym kamperem masz możliwość podróżowania jak spania w siedem osób zgodnie z przepisami. 

Zapraszamy