Parking dla kamperów nad morzem

Parking Mechelinki.

Spokojny parking dla kamperów nad morzem.

Parking dla kamperów nad Morzem Bałtyckim w Mechelinkach. W ostatni długi majowy weekend odkryliśmy to kameralne miejsce. Mogliśmy  tam zaparkować nasz kamper prawie na plaży, dosłownie morze mieliśmy na wyciągnięcie ręki. Cisza, spokój i tylko kilka osób spacerujących po piasku ze swoimi wiernymi przyjaciółmi. Podajemy współrzędne już na początku, aby niektórzy niecierpliwi nie musieli  czytać całości opracowania :-). 

54.612075,18.512670. 

Wskazówki dojazdu – mapa google

Parking Mechelinki

Wyjazd z Warszawy kamperem nad morze

Plaża w Mechelinkach oddalona jest od Warszawy o niespełna 5 godzin jazdy kamperem. Miejsce to zapewne nie przypadnie do gustu wszystkim podróżującym, jednak można tam odpocząć od codziennego zgiełku i w ciszy przeczytać ciekawą książkę. Większość miejscówek nad naszym morzem jest bardzo zaludniona, trudno dostępna albo oddalona od morza. Plaża w Mechelinkach jest inna, oczywiście w pozytywnym sensie. Graniczy ona bezpośrednio z rezerwatem Mikołajka Nadmorskiego. Po dość szerokiej plaży można pospacerować zarówno z dzieckiem jak i pieskiem. Nieopodal znajduje się fajne molo a dojeżdżając do plaży można zrobić zakupy w lokalnym sklepie spożywczym. W okresie letnim zapewne plaża oblegana jest w podobnym stopniu jak większość tego typu miejsc nad morzem, jednak  poza sezonem miejsce świeci pustkami.  Dodatkowo, jeśli ktoś jest smakoszem świeżych ryb, można je zakupić bezpośrednio od rybaków wracających z połowu. Wszystkiego można dowiedzieć się u Pani za ladą  w lokalnym sklepie 🙂

Kameralny parking dla kamperów nad morzem
Kameralny parking dla kamperów nad morzem
Gdzie zaparkować kampera nad morzem ?
Gdzie zaparkować kampera nad morzem ?

W sąsiedztwie miejscowości a dokładnie w Babich Dołach, możemy natknąć się również na pozostałości po drugiej wojnie światowej. Ze spaceru po plaży  między innymi możemy ujrzeć niemiecką torpedownię….

Zapraszamy do kontaktu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *