Parking dla kamperów nad morzem

Parking Mechelinki.

Spokojny parking dla kamperów nad morzem.

Parking dla kamperów nad Morzem Bałtyckim w Mechelinkach. W ostatni długi majowy weekend odkryliśmy to kameralne miejsce. Mogliśmy  tam zaparkować nasz kamper prawie na plaży, dosłownie morze mieliśmy na wyciągnięcie ręki. Cisza, spokój i tylko kilka osób spacerujących po piasku ze swoimi wiernymi przyjaciółmi. Podajemy współrzędne już na początku, aby niektórzy niecierpliwi nie musieli  czytać całości opracowania :-). 

54.612075,18.512670. 

Wskazówki dojazdu – mapa google

Parking Mechelinki

Wyjazd z Warszawy kamperem nad morze

Plaża w Mechelinkach oddalona jest od Warszawy o niespełna 5 godzin jazdy kamperem. Miejsce to zapewne nie przypadnie do gustu wszystkim podróżującym, jednak można tam odpocząć od codziennego zgiełku i w ciszy przeczytać ciekawą książkę. Większość miejscówek nad naszym morzem jest bardzo zaludniona, trudno dostępna albo oddalona od morza. Plaża w Mechelinkach jest inna, oczywiście w pozytywnym sensie. Graniczy ona bezpośrednio z rezerwatem Mikołajka Nadmorskiego. Po dość szerokiej plaży można pospacerować zarówno z dzieckiem jak i pieskiem. Nieopodal znajduje się fajne molo a dojeżdżając do plaży można zrobić zakupy w lokalnym sklepie spożywczym. W okresie letnim zapewne plaża oblegana jest w podobnym stopniu jak większość tego typu miejsc nad morzem, jednak  poza sezonem miejsce świeci pustkami.  Dodatkowo, jeśli ktoś jest smakoszem świeżych ryb, można je zakupić bezpośrednio od rybaków wracających z połowu. Wszystkiego można dowiedzieć się u Pani za ladą  w lokalnym sklepie 🙂

Kameralny parking dla kamperów nad morzem
Kameralny parking dla kamperów nad morzem
Gdzie zaparkować kampera nad morzem ?
Gdzie zaparkować kampera nad morzem ?

W sąsiedztwie miejscowości a dokładnie w Babich Dołach, możemy natknąć się również na pozostałości po drugiej wojnie światowej. Ze spaceru po plaży  między innymi możemy ujrzeć niemiecką torpedownię….

Zapraszamy do kontaktu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *