Wynajem kampera Warszawa cena

Wynajem kampera Warszawa cena.

Jaka jest cena wynajmu kampera?  – wiele osób zadaje sobie podobne pytania. Nic dziwnego, ceny są przeróżne a chęci wyjazdu kamperem duże. Zanim jednak na nie odpowiemy, zastanówmy się,  jakiego pojazdu potrzebujemy. Czy ma on być przestronny,  czy mniejszy?. Nowy, czy niekoniecznie?. Wyposażony dosyć bogato,  czy to nie jest główne kryterium?. Musi posiadać dodatkowe wyposażenie typu,  stoliki,  krzesła,  pościel itp. ?  Czy markiza i klimatyzacja będzie potrzebna?.  Komfort jazdy jest priorytetem,  czy może odgłosy zawieszenia czy obluzowanych szafek nie będą Ci przeszkadzać?. Czy podczas spotkania z Policją chcesz się denerwować?. Łyse opony,  czy dym z rury wydechowej może pokrzyżować nawet najlepsze plany wyjazdu. Silnik ma być mocny i tym samym duży,  czy mały i słaby?.

Koszt wynajmu kampera w Warszawie. 

Jak widać, wiele czynników wpływa na koszt wynajmu kampera. Ceny zaczynają się od 200 PLN za dobę,  do nawet 700 PLN. Jeżeli chcesz przeżyć podróż z niespodziewanym awariami,  możesz wypożyczyć najtańszy,  jeżeli natomiast na wakacjach chcesz odpocząć, zastanów się czy nie warto trochę dołożyć i relaksować się każdą chwilą wyjazdu.  Nie namawiamy do wypożyczania tych najdroższych,  nie zawsze są to najlepsze kampery. Jednak, jeśli odpowiesz sobie na wcześniej zadane pytania,  znajdziesz odpowiednie auto.

Jaki samochód kempingowy wybrać. 

 Teraz kilka naszych rad odnośnie wyboru. Silnik – większy i starszy będzie miał  duże spalanie, więc koszt wyjazdu automatycznie się zwiększa.  Nowe silniki 2.0 o mocy 130 km ( takie posiadamy) są zdaniem naszych klientów optymalne. Dobrze radzą sobie w górzystym terenie a autostradą i tak nie można  jechać zbyt szybko,  gdyż  przy takich gabarytach pojazdu jest to po prostu niebezpieczne. Optymalna prędkość to 100-110,  max 120 km/h. Omawiany silnik w połączeniu ze skrzynią 6 biegową pozwoli zredukować spalanie do 9 czy przy większych prędkościach 10 litrów na 100 km. Dodatkowo komfort jazdy jest dużo wyższy niż przy skrzynkach z 5 biegami, jest porostu ciszej.  

Obowiązkowe wyposażenie kampera. 

Klimatyzacja – obowiązkowa, inaczej wyjazd w ciepłe kraje będzie męczarnią a nie odpoczynkiem.  W pierwszym sezonie nie posiadaliśmy tych udogodnień  jednak sugestie naszych Klientów,  skłoniły nas do ich zamontowania – komfort przede wszystkim. Nóżki stabilizacyjne, tak samo jak powyżej.  Już po pierwszym testowym wyjeździe, wiedzieliśmy że są niezbędne.  Bez nich,  podczas postoju kamper buja się we wszystkie strony.  Np. w nocy, kiedy ktoś chce choćby tylko skorzystać z toalety, bujanie pojazdu automatycznie budzi pozostałych współpasażerów. Kolejny ważny czynnik to ogrzewanie. Nie wszystkie kampery posiadają tą funkcję. Wybierając się w chłodniejsze rejony,  lub w okresie przed wakacyjnym czy po,  warto mieć możliwość dogrzania pojazdu. W naszym nowym kamperze, sprawdza się to znakomicie.  5 zakresów ogrzewania pozwoli na komfortowe przebywanie wewnątrz pojazdu nawet największym zmarźluchom. Gdybyście mieli konkretne pytania,  piszcie. Chętnie odpowiemy na wszystkie oraz rozwiejemy ewentualne niejasności. Zapraszamy.  Wynajem kampera Warszawa cena –  nie bój się zadawać pytań. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *